Hemen Ara: +90 535 108 59 29
facebook adresimiz
twitter adresimiz
instagram adresimiz
pinterest adresimiz
youtube kanalımız
Rotam Evden Eve Nakliyat - %100 Garantili Taşımacılık
WhatsApp İletişim

Bizi Tanıyın

Rotam Nakliyat ekibi olarak, taşımacılık sektöründeki 10 yılı aşan tecrübemiz, son model nakliye araçlarımız ve 25. kata kadar ulaşabilen yük asansörümüzle şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliye ihtiyacı olan herkese garantili ve güvenilir hizmet veren bir şirketiz.

Rotam Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Başta evden eve nakliye olmak üzere her türlü taşıma ihtiyaçlarınız için çözüm üreten bir taşıma şirketi olarak her zaman yanınızdayız.

Şehir içi ve şehirler arası her türlü nakliye ve taşımacılık ihtiyaçlarınız için bize dilediğiniz gün ve saatte ulaşabilirsiniz. Son model nakliye araçlarımızla kaliteli ve profesyonel taşıma hizmeti sunuyoruz. Evden eve nakliyede şehir içi ve şehirler arası taşımacılık ile birlikte ofis, büro, parça eşya nakliyesi gibi tüm taşıma işleriniz için bizden kesintisiz destek alabilirsiniz. En kaliteli paketleme ve ambalajlama malzemelerini kullanarak eşyalarınızı aldığımız gibi teslim ediyoruz. Alanında uzman personelimiz ile son derece titiz ve özenli bir çalışma gerçekleştiren firmamızdan dilediğiniz zaman hizmet talep edebilirsiniz.

Sigortalı, ambalajlı ve garantili taşımacılık hizmetini en uygun fiyatlara almak ister misiniz? O halde doğru yerdesiniz. Bizi aramadan taşınmayın.
Hemen Arayın: 0535 108 59 29

Günümüz dünyasında teknolojinin çok gelişmiş seviyelerde olmasına rağmen, evden eve taşınma işi her zaman olduğu gibi meşakkatli ve zor bir iş olmuştur. Bu noktada firmamız çağımıza uygun teknolojileri kullanarak, evden eve taşıma işini profesyonellik seviyelerine çıkarmıştır. Firmamız insan gücünü minimize ederek teknolojiden istifade etme yönünde kendini her geçen gün dahada geliştirmektedir. Şirket bünyesinde çalışan personellerimizin tamamı, firmanızda kadrolu çalışan, yeterli deneyim ve sertifikalara sahip personellerdir.

Tüm içerik ve görseller Rotam Taşımacılık firmasına aittir.    © 2010
0535 108 59 29
WhatsApp İletişim