Hemen Ara: +90 532 453 39 33
facebook adresimiz
twitter adresimiz
instagram adresimiz
pinterest adresimiz
youtube kanalımız
Rotam Evden Eve Nakliyat - %100 Garantili Taşımacılık
WhatsApp İletişim
Anasayfa   /   Hizmetlerimiz   /   Asansör Kiralama

Asansör Kiralama

Rotam Asansörlü Taşımacılık firması olarak, bizden yalnızca nakliye hizmeti değil araç ve asansör kiralama hizmeti de alabilirsiniz. 1. kattan 25. kata kadar ulaşabilen farklı yük asansörlerimiz ile tim il ve ilçelerimizde dilediğiniz kata kadar rahatlıkla ulaşabileceğiniz yük taşıma asansörlerimizi kullanabilir, bizden kiralık asansör hizmeti alabilirsiniz.

Asansör kiralama konusuna en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alabileceğiniz az sayıda firmalardan biri olarak sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı kiralık asansör hizmeti sunabiliriz. Yük taşıma kapasitesi 250 kilogram olarak asansörlerimiz ile belirtilen kapasiteyi aşmamak kaydıyla dilediğiniz yükü taşıyabilirsiniz. İşlerinizi çok daha hızlı, daha güvenli ve çok daha uygun fiyatlara yapabilirsiniz. Örneğin, bir binanın çatısına kiremit taşıma işiniz olsa ve birkaç personel ile bu işi yapmaya kalksanız belki tüm gününüzü veya daha fazlasını alabilir. Bununla birlikte birkaç kişiye vereceğiniz ücret asansör kiralamaktan daha masraflı olacaktır. Bu örnekten yola çıkarak, diğer tüm iş ve işlemleriniz için de aynı durum geçerli olacaktır.

Bu nedenle, yüksek katlara taşımak istediğiniz inşaat malzemesi, mobilya malzemesi gibi çeşitli yükleri Mersin asansör kiralama hizmeti veren firmamızı arayarak daha uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet alabilirsiniz. Asansör Kiralama hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.


Tüm içerik ve görseller Rotam Taşımacılık firmasına aittir.    © 2010
0532 453 39 33
WhatsApp İletişim