Hemen Ara: +90 532 453 39 33
facebook adresimiz
twitter adresimiz
instagram adresimiz
pinterest adresimiz
youtube kanalımız
Rotam Evden Eve Nakliyat - %100 Garantili Taşımacılık
WhatsApp İletişim
Anasayfa   /   Hizmetlerimiz   /   Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Eğer taşımaya söz konusu olan eşyalarınız komple ev eşyası değilse veya benim yüküm az ama sağlam şekilde gideceği yere ulaşmasını istiyorum diyorsanız o halde bizimle iletişime geçmelisiniz.

Parça eşya nakliyesi

Amacımız, yalnızca komple ev taşımacılığı değil, müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için taşımacılıkla ilgili her türlü ihtiyaçlarını da giderebilmektir. Bu nedenle, tek parça eşyanız dahi olsa Mersin evden eve şehir içi taşımacılık veya şehirler arası taşımacılık konusunda bizden destek alabilirsiniz. Eşyalarınızı en iyi şekilde paketleyerek aldığımız gibi tekrar teslim etmenin de garantisini veriyoruz. Dilerseniz garantili taşımacılık hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Parça eşya nakliyesi için tek yapmanız, bize taşıma gününden en az 1 hafta 10 gün kadar öncesinden haber vermeniz gerekmektedir. Çünkü, aynı istikamete giden bir aracımızla eşyalarınızı taşımamız gerekmektedir. Aksi halde yalnızca size ait olan birkaç parça eşya için komple aracımızı size tahsis etmemiz hem sizin için maliyet oluşturacak hem de bizim için ek zaman kaybı oluşturacaktır. Parça eşya nakliyesi ile ilgili olarak müşterilerimizden başka bir beklentimiz yok. Geri kalan kısımların tamamı firmamız tarafından gerçekleştirilir. Eşyanın teslim alınması, paketlenmesi, sigortası, sözleşme ve garanti gibi tüm hizmetlerimizden de faydalanıyorsunuz. Parça eşya taşımacılığı ile ilgili olarak detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.


Tüm içerik ve görseller Rotam Taşımacılık firmasına aittir.    © 2010
0532 453 39 33
WhatsApp İletişim