Hemen Ara: +90 532 453 39 33
facebook adresimiz
twitter adresimiz
instagram adresimiz
pinterest adresimiz
youtube kanalımız
Rotam Evden Eve Nakliyat - %100 Garantili Taşımacılık
WhatsApp İletişim
Anasayfa   /   Hizmetlerimiz   /   Paketleme ve Ambalaj

Paketleme ve Ambalaj

Paketleme ve Ambalajlama firmamızın en hassas hizmetlerinden biridir. Çünkü taşıyacağımız yükü ne kadar özenli ve doğru bir şekilde paketleyip muhafaza edersek o kadar sağlıklı bir işlem gerçekleştirmiş oluruz. Ana düsturumuz olan “Garantili taşımacılık” hizmetini tam anlamıyla yerine getirebilmek için mozaiğin temel taşı olan paketleme hizmetini en iyi şekilde uygulamak zorundayız.

Bu nedenle, özellikle ev eşyası taşıma işlerinde, paketleme ve ambalaj hizmeti büyük önem taşımaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan personelimiz yıllardır bizimle birlikte emek vermiş, sektörün önde gelen isimleri haline gelmiş kişilerden oluşmaktadır. Taşıma öncesi her bir personel kendi arasında uzman olduğu işe yönelerek işlemlere başlamaktadır. Örneğin, elektrik konusunda deneyimli olan personelimiz daha çok mutfak eşyalarının sökümü, montajı ve paketlenmesi ile ilgilenirken mobilya ve dekorasyon konusuna hakim olan personelimiz de daha çok elbise dolapları, gardırop yüklük gibi eşyalarını sökümü ve paketlemesini yapmaktadır. Her bir personelimiz ilgi alanı ile alakalı işe yöneldikten sonra tüm eşyalar özelliğine göre çeşitli malzemeler kullanılarak paketlenmekte ve taşımaya hazır hale getirilmektedir.

Bu şekilde itinalı bir taşıma hizmetinin kusursuz olması zaten kaçınılmaz. Sizler de eşyalarınıza değer veriyorsanız kendinize yük etmeyin, evden eve nakliye konusunda uzman olan firmamız sizlere hizmetin en iyisini sunacaktır. Bize güvenin.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.


Tüm içerik ve görseller Rotam Taşımacılık firmasına aittir.    © 2010
0532 453 39 33
WhatsApp İletişim