Hemen Ara: +90 535 108 59 29
facebook adresimiz
twitter adresimiz
instagram adresimiz
pinterest adresimiz
youtube kanalımız
Rotam Evden Eve Nakliyat - %100 Garantili Taşımacılık
WhatsApp İletişim
Anasayfa   /   Hizmetlerimiz   /   Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler Arası Taşımacılık

Rotam nakliyat ekibi olarak, şehir içi nakliyede olduğu gibi şehirler arası taşımacılık işlerimiz içinde aynı araç ve ekibimizle yola koyulmaktayız. Gideceğimiz ilde de yine aynı personel ile aynı kalitede taşıma hizmeti sunuyoruz. Bazı firmalar gibi dışarıdan tanımadığımız bilmediğimiz kişilere iş teslim etmiyoruz. Çünkü başkalarının hatası yüzünden firmamızın adının lekelenmesi istemiyoruz.

Rotam evden eve nakliyat olarak ev nakliye, parça eşya taşımacılığı, ofis nakliyesi gibi bir çok alanda başka bir ile şehirler arası taşıma işi gerçekleştirmekteyiz. Şehirler arası taşımacılık işlerimizin tamamında sözleşme ve sigorta yapmaktayız. Çünkü şehir içi nakliye işine göre daha fazla yolculuk ve daha fazla risk oluşturduğu için olası problemlere karşı eşyalarınızı nakliye sigortası ile sigorta yapıyoruz. Şehirler arası taşımacılık konusunda güvenli ve garantili hizmet alabileceğiniz nadir firmalardan biri olarak sizleri de bizimle çalışmaya davet ediyoruz.

Son model araçlarımızla her türlü şehirler arası taşıma işleriniz için mesafe fark etmeksizin söylenen vakitte taşıma yerinde bulunuyoruz. Müşterilerimizin en çok dikkat ettiği bir diğer nokta ise, son dakika anlaşmanın haricinde ek bir maliyet çıkarmadan nasıl sözleşme yapıldı ise şartlara bağlı kalarak aynı şekilde taşıma işimizi gerçekleştiriyoruz. Sizler de bizimle taşınmak isterseniz hemen arayın.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.


Tüm içerik ve görseller Rotam Taşımacılık firmasına aittir.    © 2010
0535 108 59 29
WhatsApp İletişim